PET/CT asszisztensi munkakör fő- és másodállásban

PET/CT asszisztensi munkakör fő- és másodállásbanPET/CT asszisztensi munkakör fő- és  másodállásban

A Pozitron-Diagnosztika Központ PET/CT operátori fő- és másodállású munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:
• CT asszisztensi gyakorlat
• Magas szintű szakmai felkészültség
• Izotópos ismeretek

Előny:
• Siemens képalkotó készülékek (CT, PET) ismerete
• Rugalmasság
• Betegadminisztrációs tapasztalat

Ajánlatunk:
• Kihívást jelentő feladatkör
• Modern, multimodalitású intézményi háttér
• Szakmai fejlődés lehetősége

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz elküldésével a titkarsag@pet.hu e-mail címre,

vagy a Pozitron-Diagnosztika Kft. 1117 Budapest, Hunyadi János út 9. címre várjuk.
Vizsgálataink
PET-CT

A PET-CT vizsgálattal tünetet még nem okozó kis méretű daganat is felismerhető, ezáltal lehetővé válik, hogy segítségével számos egyéb vizsgálat elkerülhető legyen. Részletek...

Cardio-CT

Központunkban működő egyik legmodernebb sokszeletes CT berendezés a milliméternél is vékonyabb szeletekben készít képeket a mozgó szívről. Részletek...

Tüdőszűrés CT-vel

Az alacsony sugárdózissal készült tüdő CT vizsgálattal a röntgenfelvételen még nem látható gócok is felismerhetők. Részletek...

Legfrissebb híreink
Információk
Tanúsítványaink